Zmień rozmiar czcionki: przybliż oddal

Produkt Souvenaid® jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywanym w terapii żywieniowej pacjentów ze wczesnymi objawami choroby Alzheimera i powinien być stosowany pod nadzorem lekarza.

Kontakt Zamów Souvenaid
Wsparcie dla opiekunów

"It's important to stay positive after an Alzhemier's Disease diagnosis"

A program for patients already using Souvenaid and their carers providing ideas on ways to stay connected.

Join Souvenaid Connections
Nie izoluj się od świata i najbliższych

Nie izoluj się od świata i najbliższych

Pozytywne myślenie i dobry kontakt z najbliższymi są bardzo ważne dla osób z łagodnymi objawami choroby Alzheimera. Należy nadal robić to, co sprawia nam przyjemność – przebywać w gronie rodziny, spędzać czas z przyjaciółmi, poświęcać czas na swoje hobby.

Jak ważna jest komunikacja

Jak ważna jest komunikacja

W codziennym życiu z chorobą Alzheimera komunikacja jest kwestią podstawową, ważną zarówno dla samego pacjenta, jak też dla jego rodziny. W początkowych stadiach choroby zapominanie słów, przestawianie przedmiotów i trudności ze zrozumieniem poleceń mogą być frustrujące. Wiedza na temat choroby i tego, czego należy się spodziewać dalej może pomóc Wam w znalezieniu wskazówek i sposobów sprawnego komunikowania się z rodziną oraz sprawić, że nadal będziecie aktywnym jej członkiem.

Codzienne życie z chorobą Alzheimera

Codzienne życie z chorobą Alzheimera

Wczesne stadia choroby Alzheimera nie wymagają od chorych radykalnej zmiany stylu życia, mogą oni nadal wykonywać zwyczajowe czynności. Choroba nie musi uniemożliwiać zajęć takich jak czytanie lub gra na instrumencie muzycznym. Można dalej robić to, co się kocha.

Dbamy o naszych opiekunów

Dbamy o naszych opiekunów

Choroba Alzheimera ma wpływ nie tylko na życie chorego, ale też na życie opiekujących się nim osób. W pierwszych dniach po diagnozie na pewno będziecie mieli mnóstwo pytań i wątpliwości, będziecie chcieli dowiedzieć się więcej o samej chorobie i o tym, co Was czeka.

go to top menu